ORGOVÁN 365 g

Poďte na prechádzku jarnou orgovánovou záhradou ... fialovou, purpurovou či bielou. Podmanivá vôňa orgovánu, do ktorej sa zamilujete.

Dostupnosť Skladom (6 ks)
Možnosti doručenia
€27,90
Hmotnosť: Minimálne 365 g
Rozmer: Ø 7 cm, výška: 10 cm

Celková doba horenia: Vyše 40 hodín

Sviečka má sójové vnútro a parafínový obal, v ktorom sú zaliate prírodné sušené kvety. Je odlievaná na dva krát, pri prvom odliatí sa odleje obal a pri druhom voňavé vnútro zo sójového vosku. Vďaka dvojitému nalievaniu je sviečka maximálne bezpečná, pretože kvety sa nenachádzajú v blízkosti knôtu. 

Každá sviečka je originálna a preto môže byť trochu iná. Dodáva sa v bielej darčekovej krabičke a v ponuke ju nájdete vo vôňach šalvia, jazmín a čistá príroda (nevonná).

Obsahuje: Vnútro: Sójový vosk bez prímesí vylepšujúcich vzhľad, zmes esenciálnych olejov, výťažkov korenín a citrusov a vonného oleja. Obal: Parafín, sušené kvety. Bavlnený EKO knôt.

Návod na použitie: Spálenú časť knôtu odstráňte pre každým zapálením, sviečka vám vydrží omnoho dlhšie a vyhnete sa horeniu vychýlenému na jednu stranu a následnému prepáleniu obalu. Páľte pri prvých horeniach 3 hodiny, neskôr v druhej polovici sviečky 2 hodiny, aby sa zachoval plný parafínový obal.

Kategória: Sviečky so sušenými kvetmi
Vôňa: Orgován

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: