O NÁS

Náš príbeh sa začal v roku 2021, kedy sme sa ako nadšenci vôní a kvality rozhodli urobiť zmenu v našich životoch a otvoriť si našu dielničku, v ktorej vznikajú Svetlušky. Po dlhých rokoch práce v korporáte a súkromnej firme sme sa to rozhodli zabaliť a začať sa venovať práci, ktorá nás bude baviť, umožní nám naplno sa realizovať a využívať našu fantáziu. Už predtým sme pre svojich známych občas vyrábali sviečky ako darčeky a stretávali sa s pozitívnu odozvou. To nás motivovalo pustiť sa do toho naplno. 

Ako rodičom nám záležalo na zdraví našich detí a hľadali sme vysokú kvalitu výrobkov, ktoré doma používame. Preto sme odmietli robiť akékoľvek kompromisy a pustili sme sa do výroby ekologických sójových sviečok, vegánskych vonných voskov do aromalampy a voňavých difuzérov s paličkami, ktoré vydržia dlhé týždne až mesiace.

Všetky tieto veci nám zapadli do našej filozofie starostlivosti o seba, ktorá je v súlade s naším videním sveta. Ak chceme byť dobrí k ostatným, musíme byť v prvom rade dobrí k sebe a naplniť sa peknými vecami. Keď prinesieme harmóniu do nášho vnútra, vráti sa nám to v podobe pokoja a schopnosti milého slova pre našich blízkych. 

Dúfame, že budete mať z našich sviečok takú radosť, akú máme my pri ich výrobe. Staňte sa súčasťou rodiny Svetluška a obdarujte svetluškami seba a svojich blízkych. 

Aj s vašou podporou sa nám darí robiť našu vysnívanú prácu.

Janka a Vlado

NAŠE POSLANIE

Chceme prinášať voňavú, zdravú a pokojnú atmosféru do vašich domovov. S láskou vyrábame výnimočné sójové sviečky s dreveným praskajúcim knôtom, ktoré sú ekologické a vyrobené z obnoviteľných zdrojov našej planéty. Naše difuzéry, ktoré sú vyrobené na báze biodegradovateľného rastlinného glycerínu, sú úplne netoxické a šetrné voči živým organizmom a prostrediu. Všetky naše produkty sú vysoko kvalitné, zdravotne nezávadné, ručne vyrábané v malých množstvách a nadchnú všetkých milovníkov autentických vôní.

 NAŠE HODNOTY

Originalita a zážitok
Vône vytvárajú príjemnú atmosféru a prispievajú k pokojnému stavu mysle. V takej atmosfére sa nám príjemne žije a vieme sa lepšie uvoľniť či koncentrovať. Máme tiež radi jedinečné a osobité veci, ktoré majú dušu a vznikajú v rukodielnej autorskej tvorbe, ako sú napríklad naše kvetované sviečky. Milujeme to čo robíme a radi tvoríme niečo, čo nás presahuje. V našej dielni sa snažíme všetky tieto veci spájať a prinášať ich s dobrou energiou k vám domov.

Starostlivosť o seba
Ako rodičia a partneri bývame často unavení a vyčerpaní neustálou starostlivosťou o druhých. Preto si uvedomujeme, aké dôležité je dopriať si odpočinok napríklad v podobe horúceho kúpeľa, či meditácie pri zapálenej sviečke. Chceme vám našimi príjemnými vôňami pomôcť načerpať pozitívnu energiu, motiváciu a eliminovať stres, únavu a napätie.
 
Kvalita
Záleží nám na zdraví a bezpečnosti našich najbližších, a preto používame suroviny, ktoré sú vysoko kvalitné a postupy, ktoré sú overené. Používame 100% sójový mäkký vosk bez prímesí a bezftalátové oleje s obsahom esenciálnych silíc, ktoré sú inšpirované prírodou.
 
Ohľaduplnosť voči prírode
Vnímame v akom stave je naša planéta a chceme prispievať k jej ozdraveniu. Preto používame iba ekologické netoxické ingrediencie, nepoužívame plasty a balíme len do recyklovaných materiálov. Odpad sa nevytvára ani pri horení našich sviečok a garantujeme, že vyhoria celé.