ORGOVÁN - Sójový vonný vosk do aromalampy

Poďte s nami na prechádzku jarnou orgovánovou záhradou ... fialovou, ružovou či bielou. Nádherná kvetinová vôňa, ktorá vás očarí.
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (>20 ks) Skladom (>20 ks) Skladom (>20 ks) Skladom (>20 ks) Skladom (>20 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€5 €5 €5 €6 €9,50 od €5 –40 % €3 €3 €3 €3,60 €5,70 od €3
ORGOVÁN - Sójový vonný vosk do aromalampy
Vosk do aromalampy Orgován
Akcia
€5 €5 €5 €6 €9,50 od €5 –40 %

Doba účinku: Minimálne 8 hodín

Obsahuje: Sójový vosk bez GMO a prímesí vylepšujúcich vzhľad, zmes prírodných esenciálnych olejov, výťažkov korenín a citrusov a vonného oleja, vegánske farby a pigmenty, ktoré neboli testované na zvieratách. Neobsahuje: Škodlivé látky z ropnej destilácie ako parafín, parabény, ftaláty a i.

Návod na použitie: Vložte vonný vosk do aromalampy a zapáľte kahanček. Vosk sa rýchlo roztopí a začne uvoľnovať vôňu. Uvoľňovanie vône trvá niekoľko hodín až dní. Uvoľní sa iba vôňa pochádzajúca z olejov a čistý vosk ostane v aromalampe. Po vyvoňaní ho vylúpnite - nechajte aromavosk stuhnúť, zapáľte pod ním na krátku chvíľku kahanček, aby sa stihol oddeliť od dna aromalampy a hneď ho vytrite papierovým obrúskom. Môžete ho nahradiť novým aromavoskom.

Zdravý sójový vonný vosk je alternatívou oproti parafínu a pochádza z udržateľných zdrojov. Je mäkší ako parafín, ktorý vzniká oddestilovaním olejov z ropy.

Skladovanie: Skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu.

Bezpečnostné upozornenia: V blízkosti aromalampy odstráňte všetky horľavé časti. Umiestnite mimo ľahko horiacich vecí – šiat, záclon, dekorácie, vlasov a pod. Umiestnite mimo prievanu. Aromalampu zapaľujte na nehorľavej podložke. Nenechávajte horieť bez dozoru. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Zmena farby vosku pri zahriatí je prirodzenou vlastnosťou sójového vosku. Nekonzumovať. Neprenášajte horiacu lampu. Horľavina.

Kategória: Vonné vosky
Vôňa: Orgován

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: