SLIVKA - Sójový vonný vosk do šatníka

Nádherná vôňa šťavnatej slivky s tónmi malín.
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (20 ks) Skladom (18 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€9,90 €7,90 od €7,90
SLIVKA - Sójový vonný vosk do šatníka

Už naši rodičia zvykli dávať do skrine mydlo, aby prádlo voňalo. Ponúkame Vám jeho estetickejšiu aj zdravšiu verziu v podobe nádherne zdobených aromavoskov do šatníka.

Doba účinku: Minimálne 8 týždňov

Obsahuje: Sójový vosk bez GMO a prímesí vylepšujúcich vzhľad, zmes prírodných esenciálnych olejov, výťažkov korenín a citrusov a vonného oleja, môže obsahovať vegánske farby a pigmenty, ktoré neboli testované na zvieratách. Neobsahuje: Škodlivé látky z ropnej destilácie ako parafín, parabény, ftaláty a i.

Návod na použitie: Vonný vosk vložte vo vrecúšku medzi prádlo alebo ho bez vrecúška zaveste do šatníka alebo malého priestoru (WC, kúpeľňa). Spočiatku je vôňa jemná, ale o 2-3 dni sa plne rozvinie. Pokiaľ máte vonný vosk zavesený v šatníku a je v ňom veľa vecí, tie zabraňujú navoňanému vzduchu v prúdení a šaty sa ťažšie prevoňajú. Vtedy buď dajte vonný vosk vo vrecúšku priamo medzi prádlo, alebo ho vložte do skrine s menším počtom vecí. Ešte ho môžete aj úplne preložiť do inej malej miestnosti. Vonia silnejšie, keď sa oteplí. Po vyvoňaní ho nezabudnite roztopiť v aromalampe, bude vám krásne voňať.

Skladovanie: Skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu.

Kategória: Vonné vosky
Vôňa: Slivka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: